acana mama

Acana Kedi Mamaları

Acana kedi maması hakkında araştırma mı yapıyorsunuz? Acana kedi mamaları hakkında bilgiler edinin. Acana yavru kedi maması, kısır kedi maması ve yetişkin kedi mamaları hakkında bilgiler.

Acana Indoor Entree – Tavuk ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması

acana mama

ACANA Indoor Entrée Yetişkin Kuru Kedi Maması gibi et bazlı bir mamayı istiyor ve zorunlu bir etobur olarak buna ihtiyacı var. Bir grup çiftçiden elde edilen hindi, bütün ringa balığı ve tavşan gibi %65 oranında besin açısından yoğun, kaliteli hayvansal bileşenler içeren bu ödüllü tarifin en seçici yiyicileri bile memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

Temel Faydaları

 • Tavuk, hindi, bütün ringa balığı ve tavşan gibi %65 küçük av hayvanı içeriği karşı konulmaz bir lezzet yaratır.
 • Protein ve yağdan özenle dengelenmiş kaloriler ve ayrıca L-karnitin, sağlıklı bir kilonun korunmasına yardımcı olur.
 • EPA, DHA ve taurin, göz ve kalp sağlığını destekler.
 • Dünyanın en iyi malzemeleriyle ABD’de üretilmiştir.
 • Omega-3 ve -6 yağ asitleri deri ve tüy sağlığını destekler.

Acana Indoor Entree İçindekiler

Ham protein (dk.) %36, Ham yağ (dk.) %14, Ham lif (maks.)%6, Nem (maks.)%10, Diyet Nişastası (maks.) %18, Şekerler (maks.), %1,2,EPA (eikosapentaenoik asit) (min.) %0,1,DHA (dokosaheksaenoik asit) (min.) %0.2,Kalsiyum (dk.) %1,4,Fosfor (dk.) %1,Magnezyum (dk.) %0.1, Taurin (dk.) % 0.1,Omega-3 yağ asitleri* (min.)% 0,5,Omega-6 yağ asitleri* (min.)%2

Acana Pacifica Tahılsız Kedi Maması

acana pacifica

Acana Pacifica kedi maması  hangi yaşam evresinde olursa olsun tüm ırklar için üretilmiştir. Bu kuru mama formülü, %75 bütün balık (yarısı taze, yarısı kurutulmuş veya yağ şeklinde) ile yüklenmiştir. Kediler anatomik olarak hayvansal protein açısından zengin bir diyet yemek için tasarlanmıştır. WholePrey oranlarında balık, organ ve kemikten oluşan vahşi yakalanmış ringa, uskumru, pisi balığı, hake ve kaya balığı ile patlayan ACANA Pacifica, kedinizin en üst düzeyde sağlık için ihtiyaç duyduğu besinleri doğal olarak sağlar ve onları Doğa Ana’nın amaçladığı şekilde besler.

Markaya özgü diğer bir marka özelliği de, organları ve kıkırdağı uygun oranlarda kullanan WholePrey oranıdır, böylece evcil hayvanınız vitamin ve mineral takviyelerini doğal olarak alır ve çok fazla katkı maddesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

 • Mama Türü: Kuru kedi maması
 • Tüm yaşam evrelerinde tüm ırklar için uygundur.
 • %75 balık proteini.
 • Bölgesel kaynaklı, vahşi avlanan balıklar – Pasifik ringa balığı, sardalye, pisi balığı, hake ve kaya balığı
 • Besin yoğun, WholePrey Oranları.
 • AAFCO Kedi Maması Besin Profilleri tarafından belirlenen besin seviyelerini karşılamak üzere formüle edilmiştir.
 • Kanada’da üretilmiştir.
 • Evcil hayvanınızın diyetini değiştirmeden önce bir veterinere danışın.
 • Evcil hayvanınız için her zaman temiz su bulundurun.
 • Veteriner tarafından tavsiye edilmediği sürece önerilen besleme miktarlarını asla aşmayın.

Acana Pacifica İçindekiler

Çig bütün pasifik ringa balığı (14%), çiğ bütün pasifik uskumru (13%), Çiğ bütün pasifik berlamı (9%), suyu alınmış ringa balığı (8%), suyu alınmış mavi mezgit (8%), suyu alınmış uskumru (8%), bütün pinto fasulyeleri, bütün bezelye, serbest avlanmış çiğ pisi balığı (5%), kömür balığı yağı (5%), bütün kırmızı mercimek, bütün nohut, bütün yeşil mercimek, Çiğ bütün kayabalığı (4%), ayçiçek yağı, mercimek lifi, dondurularak kurutulmuş morina ciğeri (1%), kurutulmuş yosun, taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze kara lahana, taze ıspanak, taze salgam yaprakları, taze havuç, taze elma, taze armut, taze bütün kızılcık, taze bütün yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal kökü, devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu. TAKVİYELER: (kg basına) Teknolojik Takviyeler: Doğal antioksidanlar ile. Besinsel Takviyeler: Kolin Klorür: 1200 mg, Taurin: 400 mg, Amino asit hidrat, çinko selat : 150 mg, Vitamin B1: 12.5 mg, Vitamin B2: 6 mg, Niasin: 50 mg, Vitamin B5: 8 mg, Vitamin B6: 6.5 mg, Folik Asit: 0.75 mg, Biyotin: 0.125 mg, Vitamin B12: 0.10 mg, Vitamin A: 3750 IU, Vitamin E: 230 IU, Vitamin K1: 0.5 mg, Amino asit hidrat bakır selat : 11mg, DL-metiyonin: 99 mg. Zooteknik Takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6CFU

Acana First Feast Kitten Yavru Kedi Maması

acana kedi mamasi

Yavru kedinizin en yüksek büyüme ve gelişme için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamak üzere hazırlanmış First Feast Kitten Kedi Maması, WholePrey oranlarında et, organ, kıkırdak ve kemikten oluşan serbest dolaşan tavuk ve bütün ringa balığı ile doludur ve yavru kedinize sırayla ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar. sevecekleri lezzetli bir tatla sağlıklı, mutlu ve güçlü büyümek.

ACANA kedi maması , tariflerimizi baştan sona özenle hazırlayarak  1. bileşenin ötesine geçer . Küçük yaban kedinizi kaliteli hayvansal malzemelerle dolu bir diyetle besleyin. Yavru kedinizin en yüksek büyüme ve gelişme için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamak üzere hazırlanmış ACANA First Feast tarifi,  en besleyici formlarında taze veya çiğ olarak teslim edilen serbest dolaşan tavuk ve bütün ringa balığı gibi %70 kaliteli hayvansal malzemelerle doludur. Mutfağımıza asla yapay renkler, tatlar veya koruyucu maddeler eklenmez.

Acana First Feast Kitten İçindekiler

ACANA First Feast tarifi, AAFCO Kedi Maması Besin Profilleri tarafından Tüm Yaşam Aşamaları için belirlenen besin seviyelerini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.

Taze tavuk eti (19%), suyu alınmış tavuk eti (13%), suyu alınmış ringa balığı (13%), bütün yulaf, bütün bezelye, tavuk yağı (7%), bütün yeşil mercimek, suyu alınmış hindi eti (5%), bütün nohut, bütün kırmızı mercimek, Çiğ bütün ringa balığı (4%), taze gezen tavuk yumurtası (4%),kömürbalığı yağı (2%), mercimek lifi, çiğ bıldırcın eti (1%), taze tavuk sakatatları (karaciğer, kalp) (1%), tavuk kıkırdağı (1%), kurutulmuş yosun, taze bütün balkabağı, taze bütün kabak, taze bütün kızılcık, taze bütün  yaban mersini.

Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması

acana wild kedi mama cat food

Nihai yiyecek, Tabiat Ana’nın kedinizin yemesini amaçladığı yiyeceği taklit eder. Acana Cat Regionals Wild Prairie, %70 tavuk, hindi, levrek ve yumurta içerir. Acana, kedinizin et ve protein açısından zengin bir diyete evrimsel adaptasyonuna uygundur. Acana’nın zengin taze et çeşitleri, Doğanın amaçladığı çeşitliliği ve tazeliği yansıtır.

Acana Regionals Wild Prairie ayrıca, tümü yerel çayır çiftliklerinden her gün taze olarak teslim edilen meyve ve sebzelerin %30’u ile yüklenir. Organik deniz sebzeleri ve botanikler de metabolizmayı geliştirmeye ve sindirim sistemini beslemeye yardımcı olmak için dahil edilmiştir.

Bu Regionals formülleri karbonhidrat bakımından düşüktür ve tahıl içermez, bu da kan şekerine duyarlıdır ve en yüksek kondisyon için yağ depolamasını azaltır

Uçsuz bucaksız çayırlarımızdan ve el değmemiş göllerimizden ilham alan ACANA Wild Prairie, kedinize serbest dolaşan tavuk ve hindi, tatlı su balıkları ve kafessiz yumurtalardan oluşan kaliteli hayvansal malzemeler sunar. Protein açısından zengin ve besin açısından yoğun ACANA, WholePrey oranlarında et, organ, kıkırdak ve kemik içerir, böylece kediniz en üst düzeyde sağlık için ihtiyaç duyduğu her şeyi alır ve onları mutlu, sağlıklı ve güçlü tutar.

Acana Wild Prairie İçindekiler

Kemiksiz tavuk, tavuk unu, hindi unu, kemiksiz hindi, tavuk yağı, nohut, kırmızı mercimek, tavuk ciğeri, kemiksiz sarı levrek, bezelye, yeşil mercimek, bütün yumurta, ringa yağı, yonca, kuru yosun, kabak, bal kabağı, ıspanak yeşillikler, havuçlar, elmalar, armutlar, kızılcıklar, karışık tokoferoller (koruyucu), hindiba kökü, karahindiba kökü, papatya, nane yaprağı, zencefil kökü, kimyon tohumu, zerdeçal, kuşburnu, dondurularak kurutulmuş tavuk ciğeri, dondurularak kurutulmuş hindi ciğeri, dondurularak kurutulmuş tavuk, dondurularak kurutulmuş hindi, Enterococcus faecium fermantasyon ürünü, ayrıca birinci sınıf vitamin ve mineraller.

Acana Grasslands Ördekli ve Tavuklu Tahılsız Kedi Maması

acana grasslands

Kediler, hayvansal protein açısından zengin bir diyete ihtiyaç duyarlar. Uçsuz bucaksız çayırlarımızdan ve soğuk kuzey göllerimizden ilham alan ACANA Grasslands, WholePrey oranlarında et, organ, kıkırdak ve kemikten oluşan serbest dolaşan tavuk, hindi ve ördek, kafessiz yumurtalar ve serbest yakalanmış balıklarla doludur. Malzemelerimiz, tanıdığımız ve güvendiğimiz kişiler tarafından mutfağımıza taze veya çiğ olarak getirilerek kedinize en iyi malzemeleri ve onları mutlu, sağlıklı ve güçlü tutacak bir tarif sunar.

Acana Grasslands İçindekiler

ACANA Grasslands bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar® mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Çayırda beslenmiş çiğ kuzu eti (%8), Taze ördek (%8), Taze bütün yumurta (%8), Kuzu eti (%8), Ringa balığı eti (%7), Hindi eti (%7), Bütün yeşil bezelye, Bütün kırmızı mercimek, Bütün garbanzo nohutu, Taze serbest avlanmış kuzey turna balığı (%4), Çiğ kuzu ciğeri (%4), Taze ördek sakatatları (ciğer, yürek, böbrek) (%4), Taze hindi eti (%4), Kuzu yağı (%4), Bütün yeşil mercimek, Bütün barbunya fasülyesi, Bütün sarı bezelye, Güneşte kurutulmuş yonca, Kömür balığı yağı (%2), Mercimek lifi, Kurutulmuş kuzu kıkırdağı (%1), Çiğ kuzu işkembesi (%1), Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana, Taze ıspanak, Taze hardal yeşilliği, Taze şalgam, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş ciğer (kuzu ve ördek) (%0.1), Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta, Hatmi kökü, Kuşburnu

Acana Bountiful Catch Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması

acana kedi

CANA® Bountiful Catch tarifi, en besleyici formlarında çiğ olarak teslim edilen, vahşi yakalanmış somon, yayın balığı ve bütün ringa balığı gibi %65* kaliteli hayvansal bileşenlerle doludur. Mutfağımıza asla yapay renkler, tatlar veya koruyucu maddeler eklenmez.

Küçük yaban kedinizi bütün balık malzemeleriyle dolu bir diyetle besleyin. YENİ ACANA Bountiful Catch, zengin besleyici WholePrey balık, organ ve kemik oranlarında, vahşi yakalanmış somon ve ringa balığı ve gökkuşağı alabalığından elde edilen kaliteli balık malzemeleriyle doludur, böylece kediniz ihtiyaç duyduğu besinleri doğal olarak alır.

ACANA Bountiful Catch Yetişkin Kedi Maması 4,5Kg SERBEST AVLANAN SOMON BALIĞI, RINGA BALIĞI & BERLAM Çiğ bütün somon balığı (15%), suyu alınmıs somon balığı (15%), suyu alınmıs ringa balıgı (15%), bütün yulaf, bütün bezelye, kömürbalıgı yagı (8%), bütün yesil mercimek, Çig bütün pasifik berlamı (4%), Çig bütün ringa balıgı (4%), bütün nohut, bütün kırmızı mercimek, mercimek lifi, çig gökkusagı alabalıgı (2%), somon balıgı yagı (2%), ayçiçek yagı, kurutulmus yosun, taze bütün balkabağı, taze bütün kabak, taze bütün kızılcık, taze bütün yaban mersini. TAKVİYELER (kg basına) Teknolojik Takviyeler: Dogal antioksidanlar ile. Besinsel Takviyeler: Kolin Klorür: 1200mg, Taurin : 400 mg, Amino asit hidrat, çinko selat : 150 mg, Vitamin B1: 12.5 mg, Vitamin B2: 10 mg, Niasin: 50 mg, Vitamin B5: 8 mg, Vitamin B6: 6.5mg, Folik Asit : 0.75 mg, Biyotin : 0.125 mg, Vitamin B12: 0.1 mg, Vitamin A: 3750 IU, Vitamin D: 500 IU, Vitamin E: 170 IU, Vitamin K: 0.5 mg, Amino asit hidrat bakır selat : 11 mg, L-karnitin: 50 mg, DL-metiyonin: 99 mg. Zooteknik Takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6CFU. ANALİZ Ham protein 34 % Ham yağ 16 % Ham lif 4 % Ham kül 9 % Nem 10 % Kalsiyum 2 % Fosfor 1.4 % Magnezyum 0.1 % Taurin 0.1 % Omega-6 2.5 % Omega-3 0.8 % DHA / EPA 0.3 % / 0.2 % KALORI İÇERİĞİ(hesaplanan metabolik enerji): Metabolik Enerji 3800 kcal/kg (433 kcal per 250ml/114g cup).

Acana Homestead Harvest Yetişkin Kedi Maması

acana yetiskin kedi mamasi

ACANA® Homestead Harvest tarifi, taze veya çiğ + en besleyici formlarında teslim edilen serbest dolaşan tavuk ve hindi** gibi %65* kaliteli hayvansal malzemelerle doludur. Mutfağımıza asla yapay renkler, tatlar veya koruyucu maddeler eklenmez.

Acana Homestead Harvest İçindekiler

ACANA Homestead Harvest Yetişkin Kedi Maması 1,8kg SERBEST DOLAŞAN TAVUK & HİNDİ Taze tavuk eti (17%), suyu alınmış tavuk eti (15%), suyu alınmış hindi eti (13%), bütün yulaf, bütün bezelye, tavuk yağı (7%), bütün yeşil mercimek, bütün nohut, bütün kırmızı mercimek, taze gezen tavuk yumurtası (4%), taze hindi eti (4%), mercimek lifi, kömür balığı yağı (1%),taze ördek eti (1%), tavuk kıkırdağı (1%), taze tavuk sakatatları (karaciğer,kalp) (1%), taze hindi sakatatları (karaciğer, kalp) (1%), kurutulmuşyosun, taze bütün balkabağı, taze bütün kabak, taze bütün kızılcık, taze bütün yaban mersini. TAKVİYELER: (kg basına) Teknolojik Takviyeler: Doğal antioksidanlar ile. Besinsel Takviyeler:Kolin Klorür 1200 mg, Taurin: 400 mg. Amino asit hidrat, çinko selat : 150 mg. Vitamin B1: 25mg, Vitamin B2: 10 mg, Niasin: 50mg, Vitamin B5: 8 mg, Vitamin B6:7.5 mg, Folik Asit: 0.75 mg, Biyotin: 0.03 mg, Vitamin B12: 0.1 mg,Vitamin A: 1850 IU, Vitamin D: 250 IU, Vitamin E: 175 IU, Amino asithidrat bakır selat : 11mg. L-karnitin: 50 mg, DL-metiyonin:99 mg. Zooteknik Takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6CFU. ANALİZ Ham protein 34 % Ham yağ 16 % Ham lif 4 % Ham kül 8 % Nem 10 % Kalsiyum 1.8 % Fosfor 1.2 % Magnezyum 0.1 % Taurin 0.1 % Omega-6 2.8 % Omega-3 0.5 % DHA / EPA 0.1 % / 0.1 % KALORI İÇERİĞİ (hesaplanan metabolik enerji): Metabolik Enerji 3760 kcal/kg (429 kcal per 250ml/114g cup) KANADA DA ÜRETİLMİŞTİR. Parti numarası, fabrika sicil numarası ve son kullanım tarihi içinambalajın üstünde yer alan bilgilere bakınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir