En Tatlı Kediler – En Sevimli Kedi Cinsleri

Köpek sahiplerine neden köpekleri kedilere tercih ettiğini sorduğunuzda, cevabı muhtemelen “Köpekler kedilerden daha sevecen” cevabını alırsınız. Ancak popüler düşüncelerin aksine, birbirinden tatlı ve sevimli kedi cinsleri var. İşte en tatlı kediler ve en sevimli kedi cinsleri.

Bu sadık kedilerden bazıları, siz onları saatlerce otururken kucağınızda oturmaktan memnun olacakalr. Bazıları ise sizi kapıda karşılamak için koşacak. Rahat olandan ciddi derecede duygusal olana kadar, en tatlı kedileri topladık ve bu kedi cinsleri herhangi bir köpek kadar sizinle yakın iletişime kuracaklar.

Tıpkı agresif olma eğiliminde olan köpek ırkları olduğu gibi, her kedi en iyi arkadaşın ve dostun olmakla ilgilenmez. Sizinle kendisinden daha çok ilgilenen bir kedi arıyorsanız, işte en sevimli 11 kedi!

1. Scottish Fold
scottish fold

Kıvrımlı kulaklarıyla bilinmesine rağmen ( Birçok kaynağa göre genetik bir mutasyonun sonucudur ), İskoç kıvrımı aynı zamanda yuvarlak kafası, tatlı gözleri ve sahiplerine olan bağlılığı ile de tanınır. Bu kısa tüylü, orta boyu ile herkesle iyi anlaşır ve sizi takip etmeyi sever, bu yüzden küçük bir gölge arıyorsanız, bu sizin için bir cins.

Hemen okuyun;  İngiliz Kedileri
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Konu
kedi otu

Kedi Çimi

Sonraki Konu
kedilerde miyavlama sebepleri 1

Kediler Neden Miyavlar?

Related Posts