Kategori: Kedi İsimleri

Yeni kedinize veya yavru kedinize isim verme zamanı geldiğinde, onun kadar sevimli bir ismi nasıl seçebilirsiniz? Heykedi’de kedi isimlerinden bahsetmeyi seviyoruz, bu yüzden kedinize en uygun ve en sevimli ismi bulmak için makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Klasikten ünlülere ve eğlenceden yemek temelli olanlara kadar, kedi isimleri listesi, adlandırma maceralarınıza ilham verecek.

Kediniz ister beyaz, siyah, gri, turuncu veya ikisinin arasında bir renk olsun, kendisine tam olarak uyan bir ismi hak ediyor.

Erkek veya dişi kedinize sevdiğiniz bir şeyin veya zaten sevdiğiniz birinin adını vermeyi düşünün.

Örneğin; ilham almak için en sevdiğiniz dizilere ve filmlere bakın. Oyuncuların, müzisyenlerin ve spor yıldızlarının isimleri – hem adı hem de soyadı – bir ilham kaynağıdır: Oprah veya Winfrey, Bruno veya Mars, Tiger veya Woods.

Kedi İsimleri Hakkında

Sevimli, bakanın gözündedir. Sizi gülümseten ve kedinizle ilgili o özel şeyi yakalayan bir isim bulduğunuzda, onu listenize ekleyin.

Arkadaşlarınızın fikir sahibi olacağına her zaman güvenebilirsiniz, bu yüzden çevrenizdeki kişilerden öneri alabilirsiniz. Belki kediniz seçim yapmanıza bile yardımcı olabilir.

Kedinizin adı, kişiliğinizin ve evcil hayvanınıza olan sevginizin özel bir ifadesidir. Öyleyse, kalbinizle gidin ve en önemlisi… iyi eğlenceler!

4 Adımda Kedi İsmi Nasıl Seçilir?

  1. Kedinizin Görünümünden İlham Alın
  2. Kedinizin Kişiliğini Öğrenin
  3. Kedinin Cinsini Düşünün
  4. Kısa olmasına dikkat edin

Kedinizin görünümünden ilham alın

İnsanlar çocuklarını eski zamanlarda görünüşlerine göre adlandırırlardı, ancak bu hala evcil hayvan isimlerini seçmenin popüler bir yoludur.

Yeni yavru kedinizin veya kediniz smokin renk mi? Yoksa işaretler onu bebek bir kaplan gibi mi gösteriyor? Bunlar, mükemmel bir lakaba ilham verecek birkaç şeydir.

Gizemli bir hava katmak mı istiyorsunuz? Siyah renkli bir kedi için için Shadow gibi ilgi çekici bir isimle gitmek isteyebilirsiniz, gri bir kedi ise mükemmel Duman en çok tercih edilen isimlerdendir.. Daha uzun tüylü, kabarık kediler harika bir Fuzz veya Puff yapabilir. Ya da belki kedinizin görünümü -Garfield gibi bir film veya kitaptan bir karakteri hatırlatıyor olabilir.

Kediler İsimlerini Nasıl Tanır?

Bir kedi, sahiplerinin onu nasıl adlandırdıklarıyla tutarlı olduğu sürece, çağrıldığında gelebilecek kadar adını öğrenebilir. Bu, çok fazla takma adın kafa karışıklığına neden olabileceği yerdir.

Gel” gibi basit bir komutla başlayın ve kedinin adını kullanın. Zil çalmak gibi tutarlı bir ses de kullanabilirsiniz. Bunu daha önce yaptım – eğer en sevdiği yemek işin içindeyse bir kediyi zile gelmeye şartlandırmak oldukça kolaydır.

Elinize nazikçe uzanmak gibi dostça bir hareket de deneyebilirsiniz. Delgado’ya göre anahtar, emri muameleyle ilişkilendirmek. Tedavi çantasını sallarken komutu söyleyin ve sonunda, komutun sesi kedinin arandığında gelmesi için yeterli olacaktır.