kennels favourite

Veteriner Kedi Mamaları

Evcil hayvanlarının sağlığını düşünen her hayvan sever, dostlarının en iyi şekilde beslenebilmesini ister. Özellikle, kedi ve köpeklerin yavruluk dönemlerinden itibaren sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi, eklemlerinin, bağışıklık sistemlerinin güçlü olabilmesi için mutlaka yeterli besini alması fazlasıyla önemli.

Evcil Dostlarınız İçin Mutlaka Doğru Mamayı Seçmelisiniz

kennels favouriteEvcil hayvanlarınızın enerji ihtiyacı yaş, kısırlaştırılmış olma durumu ve buna benzer faktörlere göre değişebiliyor. Hem kedi hem de köpeklerde, yanlış mama kullanımı ile aşırı kilo, eklem zayıflığı ve buna benzer sağlık problemleri ortaya çıkabiliyor. Özellikle ilerleyen yaşlarda dostlarınıza büyük sıkıntı yaratabilen bu tarz problemlerin önüne geçmek mama seçimini doğru yapmanız çok önemli.

https://profpetmama.com/kennels-favourite/ köpek mamaları, uzmanlar tarafından geliştirilen özel formülü ile dostunuzun ihtiyaç duyduğu besin ve vitaminleri sağlarken, kısırlaştırılmış köpekler için özel üretilen mama seçenekleriyle kilo kontrolüne de olanak sağlıyor. Yine aynı şekilde, Kennels’ Favourite yavru köpek mamalarıyla, köpeğinizin gelişim dönemini çok daha sağlıklı ve doğru beslenme ile geçirmesi sağlanabiliyor.

Hollandalı uzmanlar tarafından geliştirilen ve tamamen doğal ürünler ile üretilen Kis-Kis kedi mamaları da sevimli dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Kis-Kis kısırlaştırılmış kedi maması, hamile, emziren ve ev ortamında yaşayan kısırlaştırılmış kedilerin kilo kontrolünü kolaylaştırıyor.

Kis-Kis yavru kedi maması ise gelişim çağında olan yavru kedilerin artan enerji ihtiyacına yanıt verecek besin değerleri içeriyor.

ProfPetMama güvencesi ile satın alabileceğiniz bu veteriner mamaları dostlarınızın her zaman için sağlıklı ve en kaliteli mamalar ile besleneceğinin garantisini veriyor.

Kaliteli Mamalar ile Dostunuzu Sağlıklı Tutun

Kedi ve köpeklerin doğru mamalar ile beslenmesinin ne kadar önemli olduğu bugüne kadar pek çok araştırma ile ispatlandı. Köpekler için, yüzde yüz kaliteli et ile üretilen Kennels’ Favourite gibi mama markaları, kediler için ise GDO içermeyen, dengeli bir beslenme sunan Kis-Kis kedi maması gibi markalar ön plana çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir