mandu

Sokak Kedileri İçin Sımsıcak Bir Proje Mandu’dan!

Bu Kış Sokaktaki Dostlarımız Üşümesin Diye Sımsıcak Sosyal Sorumluluk Projesi Mandu’dan

Mandu, soğuk kış günleri için özel bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Hiçbir şekilde kar amacı olmadan hazırlanan ahşap kedi evleri özellikle yavru kediler yepyeni yaşam alanları yaratıyor. Bu projedeki amaç ise; sokak kedilerinin konforlu, sağlıklı ve sıcacık bir kış geçirmesi. sokak kedisi

Sokak Kedileri İçin Sımsıcak Bir Proje Mandu’dan! 

İklim koşulları gereğince Mandu, elini taşın altına koyarak gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinde kış aylarında sıcak yuvaya ihtiyacı olan kediler için, sokaklarda yalıtımlı yuvalara yer açtı. Kar amacı düşünülmeden tasarlanmış projede kışın zorlu hava şartlarından minik dostlarımızı korumak için ahşap malzeme ile evler üretti.

Tüm dış etkenler düşünülerek tasarlanan evler, dayanıklı malzeme ile üretildi. Kışın yaşanan hava koşullarına uygun şekilde tasarlanan bu ahşap kedi evleri kar, yağmur gibi doğa olaylarına karşı oldukça korunaklı yapıda. Yapılan bu kedi evleri sokakta sahipsiz kalan birçok kediye sıcak ve sağlıklı bir yuva oldu ve olmaya devam ediyor. 

Bu evler kediler için doğal yaşam sağlıyor. Kedilerin güvenli şekilde barınma gereksinimlerini karşılayacak bir ortam sunuyor. Ahşabın özelliklerinden yararlanarak tasarlanan kedi evleri, minik canlara konforlu bir yaşam alanı sunarken, değişen iklim olanaklarını için hava sıcaklığı ve soğukluğu karşısında da koruma sağlıyor. Ahşap ürününün ısı geçirmeme özelliği ve dayanıklılığıyla birleşen Mandu malzeme kalitesi uzun süren bir korumayla tüm sokak kedilerine sağlıklı ve keyifli bir yaşam sunar.

Bu kış kediniz için alacağınız her Mandu kedi evi, kış günlerini sokakta geçiren sahipsiz kediler için bir destek olacaktır. Sokak kedileri için tercih ettiğiniz ahşap ev aynı zamanda hava dolaşımı sayesinde içeride salgılanan kokuların ortamda kısa süre de kaybolmasını sağlar.

Ahşap Kedi Evlerinin Hayat Sunan Özellikleri

Ahşap, insanlığın doğuşundan bugüne kadar gelinen süreçte insanlar için barınma ihtiyacıyla kullanılmış bir üründür. Ahşap ürünü bunca yüzyıl hiç değer kaybetmeden kullanılmaya devam edilmiştir. Ahşabı ev haline getiren bir sürü avantajları vardır; doğal, kolay elde edilen, çevre için zararı bulunmayan ayrıca tekrar kullanılma özelliğine sahip olan bir üründür. Geri dönüşüm sağlanabildiği için çevre kirliliğine de sebep vermez. Yapısı gereğince ısı yalıtımını yapar ve içerideki ısıyı koruma altına alır. Mandu, bu özelliklerin birleştiği ahşap ürünüyle beraber sevdiklerinizin ve çevrenizin korunması için kaliteli evler üretir.

mandu

Mandu’nun sosyal sorumluluk projesi ile üretilen kedi evlerinde kullanılan bu malzemeyle evlerin uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Isı değişimlerine göre korunaklı olan ahşap malzemesi, plastik bir malzemeye göre daha uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra ahşabın zarar görmesi sonucunda yenileme durumu söz konusudur. Bu özelliklere ek olarak Mandu’nun ürettiği kaliteli ve korunaklı kedi evleri, görsel açıdan tasarımları ile öne çıkar.

Haydi Hep Birlikte Sokak Kedilerine Yuva Kazandıralım 

Kedi evi, kediler için huzurlu bir hayat alanıdır. Sokak kedilerinin kış boyunca vakit geçirebileceği, dinleneceği, dış etkenlerden uzak kalabileceği, kış aylarındaki sıcaklık düşüşlerinden korunabileceği bir alan yaratmak kedinizin huzur ve sağlığı için oldukça önemlidir. Mandu ahşap kedi evi; soğuk günlerde kedilerin içini ısıtabileceği, hastalıktan korunabileceği en temel ihtiyacıdır.

mandu kedi evi

Sokak hayvanları hepimizin sorumluluğundadır. Bu nedenle hiçbir kar amacı güdülmeden tasarlanan bu evler minik canların sağlıkla yaşaması için bir adım olabilir. Siz de bu sosyal sorumluluk projesine destek vermek ve minicik canlara hayat olmak isterseniz Mandu’yu ziyaret edebilir; bu anlamlı projede yerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir